Padel Club Ostrava vznikl v roce 2018 jako třetí padelový klub v České republice a v roce 2019 jsme na Varenské otevřeli vůbec první dva padelové kurty v Ostravě. K těm postupně přibyly další dva stálé kurty v oblasti Landek Parku – jeden venkovní a jeden krytý, a dva kurty v Trojhalí, které fungují jako padelové útočiště pro zimu.

Na našich kurtech se odehrálo například i několik turnajů Czech Padel Tour, včetně Mistrovství ČR 2019. Pravidelně pořádáme padelové turnaje pro veřejnost a nabízíme také akce pro firmy i jednotlivce.

Našim cílem je však nabízet členům a zájemcům o padel možnost trénovat, soutěžit a hlavně vytvářet hráčsky příjemné prostředí. U nás si zkrátka zahrají hráči všech úrovní od úplných začátečníků až po profesionály!